środa, 23 marca 2016

TAG: R.I.P It or Ship It

Dzisiaj wesoło, ponieważ przybywam z tagiem ^^


 Wielozadaniowa maszyna losująca przygotowana, zwalniamy blokadę i losujemy siedem par!1. Mordan z "Pocałunku kier" i Ever z... "Ever".
Hem hem... Mam zastrzeżenia do tej pary. Mało kto wytrzymałby z Mordanem, ale Ever widzi aury, więc mam nadzieję, że w nim dostrzegłaby coś dobrego. Musiałaby się też przekonać do innego życia, a mianowicie bardziej... Staroświeckiego, ale to mądra dziewczyna, więc... Shipuje.2. Daemon z "Obsesji" i Tris z "Niezgodnej"
Nie. Nie, nie i jeszcze raz nie. Lubię Tris, Daemona kocham, ale... Ona jest taka sama jak Kittycat, choć jest trzy razy większe prawdopodobieństwo, że przy Tris szybko by umarł ratując jej tyłek, a zresztą maszyna losująca miała nie robić takich głupot! R.I.P IT!3. Warner z "Dotyku Julii" i Ridge z "Maybe someday"
Zapytam tylko. Widzicie to?! Ja tego nie widzę i wszyscy co czytali wiedzą, że to by była katastrofa. R.I.P IT!


4. Cath z "Fangirl" i Hardin z "After"
Eeeeem... Dlaczego mi to robią? Ja już wiem, że tego nie zaakceptuje. Ona... Raczej by z nim nie wytrzymała, a on by jej pewnie nawet nie chciał dotknąć, chyba, że w grę wchodzi jakiś super zakład, czy coś (Lubię Hardina ale sorry memory, taka prawda), więc R.I.P IT!5. Celaena ze "Szklanego tronu" i Mal z "Wyspy Potępionych"
To mi się tak podoba, że aż szok. Nie lubię łączyć bohaterek dla których mam już męską parę, ale to jest prawie idealna para. Celaena to zabójczyni, Mal jest bardziej złodziejką jak już ją mamy pod coś podłożyć, ale pyskate i uparte. Podoba mi się to. Shipujemy!6. Layken z "Pułapki uczuć" i Altair z "Tajemnej Krucjaty"
Czy starczy jak powiem, że nie? Wcale mi się taki układ nie podoba. Altair bardziej mi pasował do Celaeny niż do Lake, która zostałaby bez głowy w pierwszej godzinie spacerowania samotnie. R.I.P IT!


7. Natan ze "Złej krwi" i America z "Rywalek"
Jeśli, ale to JEŚLI nie byłoby kogoś jeszcze płci męskiej w odległości trzech kilometrów, to pobłogosławię ten związek, bo inaczej America nigdy się nie zdecyduje na żadnego faceta. Chyba, że jeden by zginął, lub poślubił inną kobietę. Do czasu przebywania tej dwójki na bezludnej wyspie... Shipuję!

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny pomysł z tymi pairingami z maszyny losującej. Muszę to wypróbować w przypadku gier :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie podpatrzyłam od innych dziewczyn ten tag i faktycznie taki sposób jest najlepszy :D

   Usuń
 2. Niestety nie czytałam większości z tych książek (albo jedną czytałam, a tej do pary nijak nie mogę skomentować :P) Jedyna para, o której mogę się wypowiedzieć, to Deamon i Tris. Może tak: Tris niech się zajmie Tobiasem, do którego pasuje milion razy bardziej. Z kolei Daemon i tak ma już całą rzeszę, w której może wybierać, w postaci ogromnej ilości fanek :P
  Ten tag chyba nigdy mi się nie znudzi :D
  Pozdrawiam
  www.bookish-galaxy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie to może minus, że wybrałam kilka mało popularnych książek, ale trudno :D
   Tak, Tris bardziej pasuje do Tobiasa niż do Deamona i też mnie to niezwykle cieszy :
   Tak, sama mam fazę na czytanie tego tagu wszędzie :D

   Usuń